Ametnikud

8.02.17
 

 Sõmeru Vallavalitsus
 Kooli 2 Sõmeru alevik
 44201 Lääne-Virumaa
 tel 329 5944
 fax 329 5941
 e-post: vald@someru.ee
 www.someru.ee

 Registrikood 75009993

 Pangakontod:
 EE412200221032186823   Swedbank
 EE981010502009484005   SEB Pank
 EE431700017003152964   Nordea Pank

 Tehingupartneri kood 270101


Vallavalitsus on avatud esmaspäevast reedeni  8.00-16.30 
Lõuna 12.00-12.30

Riigipühade eel on lühendatud tööpäev 8.00-14.30

Uusaastale, Eesti Vabariigi aastapäevale, Võidupühale ja Jõululaupäevale eelnev tööpäev lõpeb kolm tundi varem.

 

Ametinimetus,
(ametijuhend avaneb klikates)

Nimi,

vastuvõtuajad            

Kontaktandmed       

Haridus                       

Vallavanem

Peep Vassiljev

E 13-15

Tel 329 5940, 501 0622
e-post: 

peep.vassiljev@someru.ee 

kõrgem

 Abivallavanem

Viktor Häninen
E 13-15

Tel 329 5942, 527 7233
e-post: viktor@someru.ee

kõrgem
Finantsnõunik

Reet Keskküla

ETKNR

9-12 ja 13-16

Tel 329 5949
e-post: reet@someru.ee
kõrgem
Raamatupidamine (TL)

Luule Alatsei
 

Kristel Nõmm

Tel 322 1888   luule@someru.ee

Tel 322 1550   kristel@someru.ee

 

 Vallasekretär

Helja Roosi
N  9-12 ja 13-16

Tel 329 5943
E-post: helja@someru.ee

keskeri,

vallasekretäri pädevustunnistus

 Juhiabi 

Janne Lainjärv
ENR  9-12 ja 13-16

Tel 329 5944
e-post: janne@someru.ee

kõrgem

 Maanõunik

Tiit Mark
E  9-1 
N  9-12  ja 13-16

Tel 322 1025
e-post: tiit@someru.ee

kõrgem

 Keskkonnaspetsialist

Maia Simkin
E  9-11

Tel: 322 1730, 527 7235

e-post: maia@someru.ee

kõrgem

 Majandusspetsialist 

Rainis Tõnnison
N 9-12 ja 13-16

Tel 329 5945, 512 9231

e-post: rainis@someru.ee

kõrgem

 Järelevalveametnik

Ilmar Pekri

Tel: 521 0043
e-post: ilmar@someru.ee

kõrgem

 Ehitusjärelevalve insener

Inge Liivak
E  9-11

N 9-12 ja 13-16

Tel: 329 5947
e-post: inge@someru.ee

kõrgem

 Sotsiaaltööspetsialist 

Anneli Saaber
E 9-11

K 9-12  ja 13-16

Tel: 329 5948, 528 3430
e-post: anneli@someru.ee

kõrgem

 Kultuurispetsialist 

Annika Aasa

Tel: 322 1021, 5336 4604
e-post: annika@someru.ee

kõrgem

 Haridus-  ja lastekaitsespetsialist 


 Eveli Indov

Tel: 329 5946, 520 7013
e-post: eveli@someru.ee

kõrgem

 Noorsootööspetsialist 

Piret Laidroo   
N 9-11 ja 13-16 

Tel 322 1134, 5302 1521
e-post: piret@someru.ee

kõrgem


Tegelusjuht (TL)


Siiri Saarmets

Tel 322 1132

e-post: siiri@someru.ee

 

Spordijuht (TL)

Kristjan Saluvee

ETN 8-15

Tel 322 1132, 5805 0444

e-post: kristjan@someru.ee

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ametnike palgaandmed on avalikustatud Avaliku teenistuse veebilehel.

Sõmeru Vallavalitsuse palgajuhend (Sõmeru vallavolikogu 23.04.2014 määrus nr 15)

Toimetaja: JANNE LAINJÄRV