Volikogu liikmed

6.08.15

Sõmeru vallavolikogus on 15 liiget.

 

Kohad jagunevad järgmiselt:

9 kohta - Valimisliit Üheskoos (VL)

4 kohta - Isamaa ja Respublica Liit (IRL)

2 kohta - Eesti Keskerakond (KE)

 

Volikogu koosseis alates 29.11.2013:

 

Nimi e-post Telefon
Maido Nõlvak (VL) maido.nolvak@siseministeerium.ee   5275488
Ando Holm (VL) ando.holm@gmail.com 53417151
Leho Meltsa (VL) meltsa@hot.ee 56493221
Kerli Kängsepp (VL) kerli.kangsepp@rajaleidja.ee 53622919
Harry Metsaru (VL) harrymetsaru@hot.ee 55510180
Sirje Rebane (VL) rebane.sirje@gmail.com 5175262
Toivo Reinsoo (VL) treinsoo@gmail.com 55614272
Kaie Teiva (VL) kaieteiva@gmail.com 55583548
Rita Uuetalu (IRL) rita@somerutervis.ee 5145895
Ain Altermann (IRL) ainaltermann@hotmail.com 5274826
Peeter Kalda (IRL) peeter.kalda@mail.ee 5134946
Marko Tiinas (IRL) markotiinas@gmail.com 5165192
Jüri Kruus (KE) jyri.kruus@gmail.com 53451122
Margit Lichtfeldt (VL) margitlichtfeldt@hot.ee 56212770
Milvi Hallik (KE) milvi.hallik@gmail.com 55675030

 

Toimetaja: JANNE LAINJÄRV